Ajakiri Psühholoogia Sinule lõpetab ilmumise, Director ja Inseneeria jätkavad uue omaniku käe all

  • 15.05.2017
  • Sisuturundus
  • Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Director Meedia kirjastus lõpetab kolme ajakirja – Directori, Inseneeria ja Psühholoogia Sinule – väljaandmise. Ajakirja Psühholoogia Sinule juuninumbrit enam ei ilmu, Directori ja Inseneeria väljaandmist aga jätkab OÜ Turundusproff, keda teatakse turul kui Marketingi Instituuti.

Director Meedia kirjastaja Taivo Paju sõnul on ajakirja Psühholoogia Sinule sulgemine emotsionaalselt valus otsus, paraku sellega jätkamine oleks majanduslikult veelgi valusam. „Ajakirjal olid Eesti parimad autorid, samuti väga hea ja lojaalne lugejaskond, kuid täpselt üks nõks jäi puudu, et võistelda majanduslikult jätkusuutlikult suurte kirjastustega,“ ütles Taivo Paju.

„Mis puutub aga ajakirjade Director ja Inseneeria väljaandmist,“ lisas ta, „siis just juhtimise ja tootmisega seotud valdkondade areng on saanud viimastel aastatel tõelise hoo sisse. Otsisime juba mõnda aega head partnerit, kes annaks meie ajakirjanikele kvaliteetse sisu poolelt sünergiat juurde. Läks veelgi paremini: me leidsime õnneks usaldusväärse ja energiat täis tegija, kelle kätte need kvaliteetsed ajakirjad usaldada. Marketingi Instituudi puhul tekib tugev sünergia nende koolitus- ja konsultatsioonipoolega ning patt oleks mööda vaadata nende turundus- ja müügioskustest.“
Seega ajakirjade Director ja Inseneeria juuninumbrid ilmuvad juba Marketingi Instituudi käe all. Peatoimetajad jäävad samaks.

Marketingi Instituudi juht Anu-Mall Naarits kinnitab, et ettevõtte koolitustel tekib väga palju head ja põnevat sisu ning Director ja Inseneeria, mille sisu on olnud läbi aegade väga kvaliteetne, on just õige kanal, mille kaudu seda avalikkusele edastada.

Ta lisas, et ajakirjandusvaldkond pole nende ettevõtte jaoks midagi uut. „Me oleme sisuturul juba 4 aastat oma Turundusraadioga, mille 200. saade mängitakse linti teisipäeval,“ ütles Anu-Mall Naarits.

Director Meedia keskendub sisuturundusele

Et aastate jooksul kujunenud koostöö kaasautorite, ekspertide ja erialaliitudega saaks jätkuda, jätkab senine kirjastaja Taivo Paju Inseneeria ja Directori sisutiimi liikmena.

Director Meedia aga pühendub reorganiseerimise järel põhjalikult sisuturunduse tekstide koostamisele ning kliendiajakirjade, aastaraamatute, raamatute jt kvaliteeti nõudvate trükiste kirjastamisele.

Koostöös Ajakirjade Kirjastusega on leitud võimalus, kuidas veel lõppemata tellimused kompenseerida. Täpsema info selle kohta saadab Director Meedia otse tellijaile.

„Kirjastajana tänan südamest meie ajakirjade lugejaid, töötajaid, kaasautoreid, koostööpartnereid, reklaamikliente ja fänne läbi aegade. Üksinda ei oleks nende ägedate ajakirjade tegemine isegi mõeldav olnud,“ ütles Director Meedia kirjastaja Taivo Paju. „Suur-suur aitähhh! Palju edu teile kõigile ja uute kohtumisteni!“

Täiendav info:
Taivo Paju
508 7228
taivo.paju@directormeedia.ee

Anu-Mall Naarits
507 9441 (seoses Marketing Week’i programmiga kättesaadav esmaspäeval alates kella 17st)
anu@turundusproff.ee

www.epr.ee13.08.2017
[…] https://www.directormeedia.ee/ajakiri-psuhholoogia-sinule-lopetab-ilmumise-director-ja-inseneeria-ja… […]
Psühholoogia Sinule väljaandmine lõpetatakse – www.epr.ee13.08.2017
[…] Ajakiri Psühholoogia Sinule lõpetab ilmumise, Director ja Inseneeria jätkavad uue omaniku käe al… […]