Head võib teha mitmel moel, ja muidugi mitte ainult jõulude ajal.

  • 17.12.2012
  • Director
  • Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

dreamstime_m_54254027

Caparol Eesti – Caparol Alpina projekti „Lihtne värvida – lihtne aidata“ raames saavad lasteaiad tasuta värve juhul, kui suudavad tõestada, et kõik värvitööd tehakse ära kogukonna toel. Toetama tulevad kohalikud omavalitsused, seltsid ja MTÜ-d, lapsevanemad, puhkusel olevad lasteaiakasvatajad, lasteaiaga seotud huvialaringid, lapsevanematega seotud ettevõtted,  pikaajalised töötud, isegi paar vangi on saanud tööd teha projekti raames. Värviuuenduse võitnud lasteaedade piltidega on võimalik tutvuda projekti „Lihtne värvida – lihtne aidata“ kodulehel, kus saab näha pilte lasteaedadest enne ja pärast remonti.

YIT – oma 100 aasta juubeli puhul palus YIT mitte tuua kingitusi, vaid teha annetus kontole, kuhu kogunenud raha kanti koos YIT annetusega tööinspektsioonile ehitusvaldkonna tööohutuseteemalise õppefilmi koostamiseks.

Valio ja Toidupanga koostöö– teist aastat järjest Toidupanga kampaaniat korraldanud Valio annetas pooleteise kuu jooksul iga nelja ostetud Valio Alma kohupiimakreemi kohta ühe Toidupangale. Müük hoogustus selle kampaania järel märkimisväärselt, Toidupangale tehti väga suur annetus – 64 000 kohupiimakreemi – ning ettevõtmine lisas Valiole kõvasti head mainet.

Swebank – pank on sõlminud kokkuleppe heategevuslike organisatsioonidega ja kutsub üles neile  annetusi tegema. Sa saad teha ühekordse annetuse, sõlmida püsikorralduse või annetada preemiapunkte. Sõltuvalt projektist lisab Swedbank summadele, mis eraisikud organisatsioonidele annetavad, veel oma annetuse. Swedbanki kliendid on organisatsioonidele kokku annetanud 217 390,03 eurot, millele Swedbank on omalt poolt lisanud veel 255 900 eurot.

Fiskars – ettevõte kutsus tarbijaid üles ostma Fiskarsi tooteid, et anda oma panus kääride kinkimisse maakonnakoolide esimese klassi õpilastele. Ühtekokku kinkis Fiskars novembris koolidele üle 5000 kääripaari.

Tallinna Vesi – annab ettevõtte töötajatele iga aasta ühe vaba päeva spetsiaalselt selleks, et nad saaksid omal valikul vabatahtlikku tööd teha.

SEB – loodud on Heategevusfond, mis kutsub inimesi annetama vanemliku hoolitsuseta jäänud laste toetuseks. Eraldi toetusprogramm loodi veel kasuperede nõustamiseks ja õppestipendiumite väljaandmiseks. SEB töötajad käivad vabatahtlikuna turvakodude üritustel, et pakkuda sealsetele lastele kvaliteetaega. Koos osaletakse spordivõistlustel, käiakse kinos ja teatris, turnitakse seikluspargis, peetakse kokanduspidu jne.