Taivo1

 

Taivo Paju

Kirjastaja

e-mail: taivo.paju@directormeedia.ee

Tel: +372 625 1859

 

Pia1

 

Pia Mones

Büroojuht

e-mail: pia.mones@directormeedia.ee

Tel: +372 625 1859

 

Kerttu1

 

Kerttu Kongas

Ajakirja Director peatoimetaja

e-mail: kerttu.kongas@directormeedia.ee

Tel: +372 625 1859

 

Madeleine1

 

Madeleine Tults

Ajakirja Psühholoogia Sinule peatoimetaja

e-mail: madeleine.tults@directormeedia.ee

Tel: +372 625 1859

 

Mari1

 

Mari Kamps

Ajakirja Inseneeria peatoimetaja

e-mail: mari.kamps@directormeedia.ee

Tel: +372 625 1859

 

Allan

 

Allan Kukk

Kujundaja

e-mail: allan.kukk@directormeedia.ee

Tel: +372 625 1859

 

Marge1

 

Marge Pervik

Kujundaja

marge.pervik@directormeedia.ee

Tel: +372 625 1859

 

Meie firmast

Director Meedia on Eesti üks esimesi, et mitte öelda kõige esimene kirjastus- ja sisuagentuur. Firma esimene ajakiri Director ilmub alates 2001. aastast, samal aastal valmis kunagises väikeses kontoris Mustamäel ka esimene Swedbanki privaatpanganduse kliendiajakiri.

Sellest ajast on lisaks Directorile – Eesti esimesele juhtimisajakirjale – hakanud ilmuma ka ajakirjad Psühholoogia Sinule ja Inseneeria. Psühholoogia Sinule on ajakiri inimesele, kes tahab paremini mõista ennast ja teisi ning olla seeläbi õnnelikum. Inseneeria tutvustab Eesti inseneride saavutusi ja põnevamaid tööstusfirmasid.

Enam kui 15 aasta jooksul on arenenud ka sisuteenuste pool. Oleme teinud klientide tellimusel raamatuid, kliendiajakirju, esindustrükiseid, siselehti, uudiskirjade tekste. Oskame kirjutada, toimetada ja kujundata nii pisikesi infobülletääne kui mahukaid teoseid. Kvaliteet on elementaarne – see on pilet rongile, aga me püüame kliendiga algusest peale kaasa mõelda, et tulemus tuleks täpselt selline nagu soovitud. Olgu siis paberil või veebis.

Meie klientide nimekirjas on Swedbanki kõrval olnud sellised nõudlikud kliendid nagu A.LeCoq, Elion, BCS Itera, Molycorp, CityMed, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Air Maintenance of Estonia, EAS, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Amserv, Loov Eesti jpt. See, et oleme suutnud olla oma klientidele usaldusväärsed koostööpartnerid, on võimalikuks saanud ainult tänu meie toredatele töötajatele, samuti kaasautorite, – toimetajate ja -kujundajate ringile.

Ajakirjade väljaandmine sunnib meid end vormis hoidma, ja sama tõsiselt töötame oma klientide tekstidega, et viia nende sõnum üldsuseni.